Totul despre nunta
Vrei să reactionezi la acest mesaj? Creati un cont în câteva clicuri sau conectati-vă pentru a continua.

Pentru cine doreste sa ne sustina

In jos

Pentru cine doreste sa ne sustina Empty Pentru cine doreste sa ne sustina

Mesaj Scris de Admin la data de Mier Iun 04, 2008 5:37 pm

Pentru acei dintre dumneavoastra care cred in proiectul nostru si doresc sa ne sustina prin inserarea unui banner pe site-ul propriu, sunt rugati sa lase un reply sau sa trimita un mesaj privat administratorului in care sa specifice adresa site-ului pe care il detin.

Multumim celor care cred in proiectul nostru!

Echipa "Totul despre nunta"
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 16
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/06/2008

https://totuldesprenunta.forumz.ro

Sus In jos

Pentru cine doreste sa ne sustina Empty Re: Pentru cine doreste sa ne sustina

Mesaj Scris de galileo la data de Lun Noi 16, 2009 1:40 pm

Va aduc la cunostinta ca denumirea si sloganul
Galileo Totul pentru nunta ta! sunt marca iregistrata la Osim din data de
23.06.2009
Toate drepturile pentru folosirea integrala sau partiala a acestei marci
apartin lui
Dragota Ioan
0744850649

Folosirea integrala, partiala sau cu continut modificat(dar care se aseamana cu marca in discutie
si poate crea confuzie) este interzisa si se pedepseste comform legislatiei in viguare, urmand ca
proprietaru marcii sa fie despagubit de catre contravenient pentru prejudiciile aduse.
Folosirea integrala sau partiala a marcii inregistrate se poate face numai prin liceenta acordata
de catre poprietar, printrun contract de liceenta inregistrata la OSIM.

Prin prezenta va aducem la cunostinta ca utilizati integral sau partial o marca inregistrata.
Daca pina la data de 4 decembrie 2009 elimnati din toate materialele publicitare(fluturasi, pliante,
web,etc) nu vom lua masuri de sanctionare asupra dvs.
Daca dupa data de 4 decembrie 2009 folositi in continuare integral sau partial marca inregistrata
"Galileo Totul pentru nunta ta!" fara sa incheiati un contract de folosire sub liceenta a marcii,
ne vedem obligati sa instiintam organele in drept, precum si sa va actionam in justitie pentru a va
obliga sa incetati folosirea marcii protejate, sa despagubiti proprietarul pentru prejudiciul adus,
sa achitati taxele de judecata, etc.
Daca hotariti sa eliminati insemnele marcii protejate din materiale de promoare pe care le folositi, va
rog sa ne ne instiintati, pentru ca sa nu demaram actiuni impotriva dvs.
Va aducem la cunostinta ca puteti in continuare sa fositi legal, integral sau partial marca in discutie,
cu conditia semnarii unui contract de folosinta a marcii sub liceenta cu proprietarul de drept al marcii.
Pentru detalii, negociere sau informatii suplimenare va rog sa luati legatura cu Dragota Ioan 0744850649.
In speranta unei colabrari reciproc avantajoase, astept raspuns de la dvs.

galileo
Abia am intrat
Abia am intrat

Numarul mesajelor : 1
Varsta : 45
Localizare : Sibiu
Data nuntii : 03/06/2008
Data de inscriere : 16/11/2009

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum